aboutus
QC profilu

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., Ltd.

Departament Zarządzania Jakością CBFI

Dział Zarządzania Jakością CBFI to ważna metoda kontroli jakości przetwarzania. Wyposażony jest w najbardziej zaawansowane urządzenia kontrolne. Profesjonalne urządzenia kontrolne, mogą dostarczyć dokładne dane referencyjne, aby wybrać najbardziej odpowiedni materiał i akcesoria, które również skutecznie kontrolują jakość części. Poza tym zapewnia również informacje cyfrowe dla inżynierów i kontrolerów jakości, aby określić wykonalność części zamiennych po przetworzeniu.

Jest to przetwarzanie robocze kontroli jakości.

Wybór dostawcy stałej jakości. Po zakupie surowca, sprawdzenie testowe, jeśli okaże się, że dobrze, to zorganizujemy te kwalifikujące się macierzy, które trafiają do magazynu.

Po zakończeniu naprawy i przejściu do testowania warunków pracy. Każdy pracownik będzie odpowiedzialny za swój sprzęt. Podadzą datę badania faktów i wyniki. Po udowodnieniu, że data testu jest zgodna ze standardem dostawy. Następnie Dział Zarządzania Jakością CBFI pozwoli na te urządzenia, które trafią do działu pakowania i czekają na czyszczenie i pakowanie.

Przed dostawą, Dział Zarządzania Jakością CBFI powinien sprawdzić wszystkie warunki oznakowania i pakowania. Jeśli okaże się, że jest to zgodne ze standardem eksportu i wymaganiami klienta. Następnie pozwolą, aby te urządzenia znalazły się w obszarze produktów finifikowanych.

Oczywiście Dział Zarządzania Jakością CBFI ma prawo do wykonywania próbnych testów na każdym etapie produkcji, aby zapewnić jakość produktu.

CBFI oznacza korzyści dla klienta z Icesource. Zadbamy o jakość produktu.

Certyfikaty
Szczegóły kontaktu