aboutus

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: CBFI
Ilość pracowników: 101~300 people
Coroczne wyprzedaże: $180 Million-US$300 Million
Rok założenia: 2004
pc Export: 80% - 90%
Product Range: Ice Machine & Cold Room
Location: Guangdong,China(Mainland)
BRANCH OFFICE: Philippines, Malaysia
O nas
Wprowadzenie

Guangzhou Icesource Co., Ltd. (znak towarowy CBFI), pionier w branży urządzeń do chłodnictwa freonowego i wytwarzania lodu na dużą skalę, duża wytwórnia lodu i dostawca usług w zakresie inżynierii chłodniczej, jest innowacyjnym i przedsiębiorczym przedsiębiorstwem high-tech, które integruje badania, projektowanie, produkcja, sprzedaż i obsługa posprzedażna wielkoskalowego sprzętu do produkcji lodu jadalnego, przemysłowego sprzętu do produkcji lodu na dużą skalę, wysokiej klasy komercyjnej kostkarki do lodu, kompletnego systemu wytwarzania lodu oraz małego i dużego projektu do przechowywania w chłodni.Głównymi produktami są różnego rodzaju maszyny do produkcji lodu (maszyna do lodu z bezpośrednim chłodzeniem, maszyna do lodu blokowego, maszyna do lodu rurowego, maszyna do lodu kostkowego, maszyna do lodu płatkowego, maszyna do lodu płytowego, maszyna do czystego lodu iw pełni zautomatyzowana wytwórnia lodu).Produkty są szeroko stosowane w żywności, rybołówstwie, handlu detalicznym, owocach i warzywach, produktach wodnych, chemikaliach, medycynie, budownictwie, minerałach i innych dziedzinach do chłodzenia, przechowywania i konserwacji.

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 0

 

 

Fabryka CBFI

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 1

 

Nasza firma

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 2

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 3

 

Nasze biuro

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 4

 

Hala wystawowa chłodni

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 5

 

Linia produkcyjna

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 6

 

Automatyczne testowanie maszyny do pakowania lodu

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 7

 

Wyposażenie warsztatu

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 8

 

Drugi warsztat

 

Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD profil firmy 9

 

Nasz zakład

 

Dział Zarządzania Jakością CBFI

 

Dział Zarządzania Jakością CBFIjest ważną metodą kontroli jakości przetwarzania.Wyposażony w najbardziej zaawansowane urządzenia kontrolne. Profesjonalne urządzenia sterujące, mogą zapewnić dokładne dane referencyjne, aby wybrać najbardziej odpowiedni materiał i akcesoria, które również skutecznie kontrolują jakość części.Poza tym dostarcza również informacji cyfrowych dla inżynierów i kontrolera jakości w celu określenia wykonalności części zamiennych po przetworzeniu.

 

To jest roboczy proces kontroli jakości.

 

Wybór stałego dostawcy jakości.Po zakupie surowca i przeprowadzeniu testów, jeśli okaże się to dobre, zaaranżujemy te kwalifikujące się materiały, które trafią do magazynu.

 

Gdy maszyna zakończy mocowanie i przejdzie do testowania warunków pracy.Każdy pracownik będzie odpowiedzialny za swój sprzęt.Podadzą datę i wyniki sprawdzenia faktów, po potwierdzeniu, że data testu jest zgodna ze standardem dostawy.NastępnieDział Zarządzania Jakością CBFI dopuści te urządzenia, które trafią do działu pakowania i czekają na czyszczenie i pakowanie.

 

Przed dostarczeniem, Dział Zarządzania Jakością CBFI powinien sprawdzić wszystkie oznaczenia i stan pakowania.Jeśli to udowodni, że tak jestzgodnie ze standardem eksportu i wymaganiami klienta.Następnie pozwolą, aby te urządzenia znalazły się w obszarze gotowego produktu.

 

Oczywiście Dział Zarządzania Jakością CBFI ma prawo do przeprowadzania badań próbnych na każdym etapie produkcji, aby zapewnić jakość produktu.

 

CBFI oznacza korzyści klienta od Icesource.Zadbamy o jakość produktu.

Historia

2001.10

Założyciel Yang Hongbo i Zhang Shaozhi utworzyli Laboratorium Badawcze Chłodnictwa Vista i przedstawili koncepcję oszczędzania energii i ochrony środowiska. Pracownik firmy wraz z firmą BUCO w Niemczech i przeprowadził wymianę techniczną, rozpoczął pierwszy projekt oszczędzania energii i ochrony środowiska w Chinach, czyli mechaniki lodu, to jest rozwój techniczny wielkiej maszyny do lodów lodowych.

2002.2

Vista Refrigeration Research Laboratory przedstawił eksperymentalny model płytowego wymiennika ciepła firmy BUCO w Niemczech.

2002.4

Została zakończona pierwsza maszyna do testowania maszyny do lodu. Rozpoczęła się eksperyment z przeniesieniem ciepła z pliku ciekłej ściany.

2002.11

Zgodnie z danymi eksperymentalnymi firma poprawia i reformuje model maszyny, przyjmuje chłodzenie wielopętowe i ciepło z jedną pętlą, aby zebrać eksperyment z lodem. Przeprowadziliśmy eksperyment zbieracko-lodowy 1000 razy bez przerwy, bez zatrzymywania maszyny.

2003.3

Pierwsze 10 ton lodowej maszyny HYH1 dziennie w Chinach trafiają na świat. Aby podziękować za wsparcie rodziny, maszyna została nazwana na cześć żony Yang Hongbo - fuhana - Hoyo Fenga. W tym samym roku maszyna została wysłana do krajowego centrum kontroli technicznej w celu wykonania testu wydajności. Zgodnie z normą krajową, ta maszyna kosztuje 55kw przy produkcji 1 tony lodu; pozwoliło zaoszczędzić 45% energii elektrycznej w porównaniu z maszyną do płatków lodu. Firma złożyła wniosek o patent w tym samym roku i uzyskała certyfikat patentowy w 2006 roku. To oznaczało dojrzałość technologii płynnego przewodzenia folii ciekłokrystalicznej z płaskimi ściankami oraz wielopętli i ciepło z jednej pętli do zbierania lodu.

2004.8

Założyciele Yang Hongbo i Zhang shaozhi założyli Guangzhou Vista Electromechanical Equipment Co., LTD, rozpoczęli produkcję i sprzedaż maszyny do lodu. Głównymi produktami były maszyna do płatkowania lodu, maszyna do lodów i maszyna do blokowania lodu. Dzięki dogłębnym badaniom technologicznym płynnego przenoszenia ciepła z przewijanego materiału i ciepła z wielu pętli i pojedynczej pętli do zbierania aplikacji technologii lodowej, firma rozpoczęła badania nad eksperymentem dużej jadalnej maszyny do lodu i jednostki chłodzącej o niższej temperaturze.

2005.6

Eksperyment z pierwszą maszyną do lodu o pojemności 3 ton dziennie CV3000 okazał się sukcesem (także pierwszą dużą maszyną do lodu na świecie), która została wysłana do krajowego centrum kontroli technicznej w celu wykonania testu wydajności. Zgodnie z normą krajową, zużycie energii w tej maszynie wynosi 82kw przy produkcji 1 tony lodu, w porównaniu z małą maszyną do lodu jadalnego kosztuje 160kw przy produkcie o masie 1 tony, zaoszczędziło 51,2% energii elektrycznej. Przyjęło zamknięty obiegowy system cyrkulacji wody, oszczędza 12 ton chłodni kominowej przy produkcji 1 tony lodu. Pierwsza maszyna została sprzedana słynnej firmie Guangzhou - Guangzhou Huang Zhenglong ziołowej Tea Food Co .. W tym samym roku powstała linia produkcyjna dużej jadalnej maszyny do kostkowania lodu.

2006.4

Eksperyment pierwszego urządzenia do schładzania wody ultra-niskotemperaturowej - VDS10 w Chinach zakończył się sukcesem. Zastosowano w nim technologię bezpośredniej ekspansji i technologię chłodzenia z wieloma pętlami oraz ciepło z jedną pętlą do zbierania lodu; Dostarczono również wodę chłodzącą o temperaturze niższej o 0,5 ° C. Ponieważ firma ściśle kontrolowała każdy proces roboczy, najpierw trzymaj się zasady jakości, zgodnie z koncepcją badań i opracuj technikę oszczędzania energii i ochrony środowiska. Zainwestowane w Hongkongu przedsiębiorstwo, które jest wyjątkowo surowe w standardzie wyposażenia - firma Jiangnan Factory z Hongkongu, Yangzhou Factory, stała się pierwszym klientem. Oznaczało to, że kolekcja wody chłodzącej o niższej temperaturze wchodzi w nową, bardzo wydajną oszczędność energii i czas ochrony środowiska. W tym samym roku firma utworzyła linię produkcyjną do produkcji dużych bloków lodowych (chłodzenie Full-Freon)

2007.10

Guangzhou Vista Refrigeration Equipment Co., LTD. Oddział Panyu został założony. W tym samym roku firma złożyła wniosek o patent na wynalazek dużej maszyny do produkcji kostek lodu, aw październiku 2009 roku uzyskała certyfikat patentowy. Firma rozpoczęła również badania i rozwój dużej maszyny do produkcji lodów.

2008.2

Firma stała się dostawcą igrzysk olimpijskich, pod warunkiem, że sportowcy z 24 pól konkurencji z jadalnego lodu.

2008.5

Pierwsza 5 tonowa maszyna do produkcji lodów na lodzie została opracowana z powodzeniem i została wysłana do krajowego centrum kontroli technicznej (Guangzhou) w celu wykonania testu wydajności. Zgodnie z normami krajowymi zużycie energii w tej maszynie wynosi 81,3 kW przy produkcji 1 tony lodu.

2009.

Firma stała się największym dostawcą dla fabryki lodu w każdej prowincji w Chinach. Ponieważ nasza firma wymaga od klientów, którzy kupują produkty, musi minąć QS, jednocześnie przyjmuje sprzęt do uzdatniania wody RO, aby zapewnić wodę i zapewnić higienę lodu w celu spełnienia krajowych norm sanitarnych. W ten sposób napędza rozwój sanitarnego lodowiska w Chinach.

2009.

Opracowano pierwsze 20 tonowe urządzenie do produkcji lodów. W międzyczasie firma opracowała nasze różne typy maszyn ze średnicą lodu 16 mm, 22 mm, 28 mm i 35 mm; Wzbogacił serię maszyn do robienia lodów. Specjalne niskociśnieniowe dostarczanie ciepła dla technologii opadania lodu stopniowo osiąga dojrzałość i zapobiega powrotowi cieczy do sprężarki, która odparowuje, co zapewnia długotrwałą efektywną pracę maszyny do lodu.

2010.3

W celu odzwierciedlenia profesjonalizmu Guangzhou Vista Electromechanical Equipment Co., LTD, zmienił nazwę Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD. Tymczasowo założono Icesource (Malaysia) Co., LTD, rozpoczęto tworzenie oddziału zamorskiego, ustanowiono system sprzedaży, wyposażenia magazynowego, wykrywania sprężarek i serwisu posprzedażnego w zakresie 360 ​​stopni.

2010.5

Firma zapewnia origanizator Shanghai World Expo z dużą maszyną do lodu Eidlbe CV5000.

2010.8

Pierwsza maszyna do lodu z workami bez soli została przetestowana pomyślnie i została wysłana do krajowego centrum kontroli technicznej (Guangzhou) w celu wykonania testu wydajności. Zgodnie z normami krajowymi, maszyna ta kosztuje 73,2 kW przy produkcji 1 tony lodu. Ten rodzaj maszyny może produkować worek z lodem edilbe.

2010.8

Firma założyła podyplomowe laboratorium badawcze w zakresie chłodzenia z University of South China, które było bazą opartą na doświadczeniach i podstawą praktyki głównych studentów szkół średnich z University of South China.

2011.3

Pierwsza w pełni zautomatyzowana maszyna do produkcji kostek lodu, wyposażona w wysokowydajny aluminiowy parownik panelowy, została przetestowana z powodzeniem i została wysłana do krajowego centrum kontroli technicznej (Guangzhou) w celu wykonania testu wydajności. Zgodnie z normami krajowymi, maszyna ta kosztuje 65,7 kW przy produkcji 1 tony lodu. Ten rodzaj maszyny może produkować edilbe, blokując lód.

2012.8

Pierwsze na świecie 100 ton dziennie z blokową masą lodu 100 kg maszyna do produkcji dużych bloków lodowych, która przyjęła Freon R507a jako czynnik chłodniczy została przetestowana z powodzeniem w Tawau w Malezji. Zwrócił uwagę na Freon na replikę Amoniaku, ponieważ czynnik chłodniczy został skutecznie zastosowany w maszynie wielkoformatowej. Poprawia to środowisko fabryki lodu (system amoniaku wyda amoniak podczas pracy, więc w miejscu pracy będzie dużo gazu pobudzającego), co bezpośrednio szkodzi naszemu cudownemu umysłowi) i zapobiega szkodom u ludzi i amunicji podczas amoniaku przecieki.

2013.4

Świat drugi 60 ton dziennie z blokową masą lodu 50kgs duża maszyna do produkcji bloków lodowych, która przyjęła Freon R507a jako czynnik chłodniczy została przetestowana z powodzeniem w Tawau w Malezji.

Usługa

CBFI jako logo firmy, mierzy korzyści dla klientów z Icesource.

Umieszczamy usługi w bardzo ważnym miejscu i rozumiemy, że biznes klienta jest ściśle związany z rozwojem CBFI.

Serwis pogwarancyjny

1, zapewniamy roczną bezpłatną gwarancję na nasz produkt. W ramach gwarancji czasowej zapewniamy bezpłatną obsługę usterek sprzętu i uszkodzeń, które nie są spowodowane czynnikami ludzkimi. Będziemy świadczyć usługi po otrzymaniu telefonów lub pisemnego zawiadomienia. Jednak opłaty za usługi spowodowane niewłaściwym użytkowaniem będą pokrywane przez samych klientów.
2, Beyond gwarancji, możemy również zapewnić części zamienne i usługi serwisowe z płatnymi.
3, Mamy również terminowy i skuteczny mechanizm rozwiązywania problemów. Kiedy jakakolwiek usterka wystąpi w naszym sprzęcie, zareagujemy w ciągu 48 godzin i rozwiążemy ją w terenie w ciągu 72 godzin po otrzymaniu zawiadomienia o użytkowaniu.
4, wyślemy technikom, aby poprowadzili instalację i uruchomienie w terenie po dostarczeniu sprzętu na miejsce u klienta, i zapewni szkolenie dla operatorów sprzętu, jeśli klient tego potrzebuje. Do 2016 roku wysłaliśmy technika do ponad 50 krajów, aby zainstalować i rozwiązać problem dla klienta.

Międzynarodowy serwis inżynieryjny
nowa instalacja projektu i utrzymanie serwisu
Panna Emily Yan 86-13660478497
Email: emily@icemakerchina.com

Usługa inżynieryjna

Obiekt dla serwisu posprzedażowego: najpierw jakość i klient, stałe dostarczanie na czas i kompleksową obsługę posprzedażną dla wszystkich klientów.

Nasz zespół

To jest struktura naszej firmy

Coroczne spotkanie podsumowujące: wszyscy uczestniczymy w spotkaniu, aby podsumować przeszłość i spojrzeć w przyszłość.

Na pokazie oddziału w Nigerii nasz lód dotknął serc klientów.

Na Targach Kantońskich w Chinach jest to świat, który należy do nas. "Wytwarzajcie ostrożnie, służcie całym sercem" to nasza przysłowie.

Uśmiech klienta jest naszą najbardziej satysfakcjonującą odpowiedzią: zawsze stosujemy się do koncepcji "zorientowanej na klienta, zorientowanej na usługi".

Mamy produkt i aktywną grupę badawczo-rozwojową

Będziemy utrzymywać wiedzę fachową szkolącą się w ustalonym okresie każdego miesiąca.

Energiczny zespół sprzedaży

To jest wydarzenie nagród

Szczegóły kontaktu