aboutus
Linia produkcyjna

Guangzhou Icesource Co., Ltd. (znak towarowy CBFI), pionier w branży urządzeń do chłodnictwa freonowego i wytwarzania lodu na dużą skalę, duża wytwórnia lodu i dostawca usług w zakresie inżynierii chłodniczej, jest innowacyjnym i przedsiębiorczym przedsiębiorstwem high-tech, które integruje badania, projektowanie, produkcja, sprzedaż i obsługa posprzedażna wielkoskalowego sprzętu do produkcji lodu jadalnego, przemysłowego sprzętu do produkcji lodu na dużą skalę, wysokiej klasy komercyjnej kostkarki do lodu, kompletnego systemu wytwarzania lodu oraz małego i dużego projektu do przechowywania w chłodni.Głównymi produktami są różnego rodzaju maszyny do produkcji lodu (maszyna do lodu z bezpośrednim chłodzeniem, maszyna do lodu blokowego, maszyna do lodu rurowego, maszyna do lodu kostkowego, maszyna do lodu płatkowego, maszyna do lodu płytowego, maszyna do czystego lodu iw pełni zautomatyzowana wytwórnia lodu).Produkty są szeroko stosowane w żywności, rybołówstwie, handlu detalicznym, owocach i warzywach, produktach wodnych, chemikaliach, medycynie, budownictwie, minerałach i innych dziedzinach do chłodzenia, przechowywania i konserwacji.

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 0

 

 

Fabryka CBFI

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 1

 

Nasza firma

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 2

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 3

 

Nasze biuro

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 4

 

Hala wystawowa chłodni

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 5

 

Linia produkcyjna

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 6

 

Automatyczne testowanie maszyny do pakowania lodu

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 7

 

Wyposażenie warsztatu

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 8

 

Drugi warsztat

 

Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD linia produkcyjna fabryki 9

 

Nasz zakład

 

Dział Zarządzania Jakością CBFI

 

Dział Zarządzania Jakością CBFIjest ważną metodą kontroli jakości przetwarzania.Wyposażony w najbardziej zaawansowane urządzenia kontrolne. Profesjonalne urządzenia sterujące, mogą zapewnić dokładne dane referencyjne, aby wybrać najbardziej odpowiedni materiał i akcesoria, które również skutecznie kontrolują jakość części.Poza tym dostarcza również informacji cyfrowych dla inżynierów i kontrolera jakości w celu określenia wykonalności części zamiennych po przetworzeniu.

 

To jest roboczy proces kontroli jakości.

 

Wybór stałego dostawcy jakości.Po zakupie surowca i przeprowadzeniu testów, jeśli okaże się to dobre, zaaranżujemy te kwalifikujące się materiały, które trafią do magazynu.

 

Gdy maszyna zakończy mocowanie i przejdzie do testowania warunków pracy.Każdy pracownik będzie odpowiedzialny za swój sprzęt.Podadzą datę i wyniki sprawdzenia faktów, po potwierdzeniu, że data testu jest zgodna ze standardem dostawy.NastępnieDział Zarządzania Jakością CBFI dopuści te urządzenia, które trafią do działu pakowania i czekają na czyszczenie i pakowanie.

 

Przed dostarczeniem, Dział Zarządzania Jakością CBFI powinien sprawdzić wszystkie oznaczenia i stan pakowania.Jeśli to udowodni, że tak jestzgodnie ze standardem eksportu i wymaganiami klienta.Następnie pozwolą, aby te urządzenia znalazły się w obszarze gotowego produktu.

 

Oczywiście Dział Zarządzania Jakością CBFI ma prawo do przeprowadzania badań próbnych na każdym etapie produkcji, aby zapewnić jakość produktu.

 

CBFI oznacza korzyści klienta od Icesource.Zadbamy o jakość produktu.

OEM / ODM

NIE DOSTARCZAJ OEM / ODM

R & D

Badania i Rozwój

1.CBFI Dział projektowy: Nasz projektant ma ponad 8-letnie doświadczenie w opracowywaniu maszyny do lodu i chłodni, 100% zamówienia od najnowszego projektu, a następnie powinien zostać umieszczony na linii produkcyjnej.

2. Dział produkcyjny CBFI: Wszyscy nasi pracownicy mają ponad 7-letnie doświadczenie, aby zapewnić, że nasze towary są wysokiej jakości w każdym punkcie.

3.CBFI zakład produkcyjny: Nasza spawarka pochodzi z USA.

4. Powitanie zamówień OEM i ODM!

Maszyna do lodu z kulkami

Nugget maszyna do lodu

Automat do pakowania

Szczegóły kontaktu