Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Jakie awarie wystąpią podczas pracy agregatu chłodniczego?

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jakie awarie wystąpią podczas pracy agregatu chłodniczego?
najnowsze wiadomości o firmie Jakie awarie wystąpią podczas pracy agregatu chłodniczego?

Skład agregatu chłodniczego: kompresor (podsystem podobny do kompresora), skraplacz, zawór rozprężny, parownik i układ sterowania itp. W skład agregatu chłodniczego wchodzi również kostkarka przemysłowa.Jakie awarie wystąpią podczas pracy agregatu chłodniczego?

1. Temperatura spalin agregatu chłodniczego jest wysoka, poziom płynu chłodzącego agregatu jest zbyt niski, chłodnica oleju jest brudna, rdzeń filtra oleju jest zablokowany, zawór regulacji temperatury jest uszkodzony, zawór elektromagnetyczny odcinający olej nie jest pod napięciem lub cewka jest uszkodzona, a membrana elektrozaworu odcinającego olej Chip jest uszkodzony lub starzeje się, silnik wentylatora jest uszkodzony, wentylator chłodzący jest uszkodzony, kanał wydechowy nie jest gładki lub rezystancja wydechu jest duża, temperatura otoczenia przekracza w określonym zakresie, czujnik temperatury jest uszkodzony, a manometr jest uszkodzony.

2. Ciśnienie agregatu chłodniczego jest niskie, rzeczywiste zużycie powietrza jest większe niż wydajność agregatu chłodniczego, zawór spustowy powietrza jest uszkodzony, zawór wlotowy jest uszkodzony, cylinder hydrauliczny jest uszkodzony, zawór elektromagnetyczny obciążenia jest uszkodzony , zawór minimalnego ciśnienia jest zablokowany, sieć rurociągów użytkownika jest nieszczelna, a ustawienie ciśnienia jest zbyt wysokie.Niski, awaria czujnika siły, awaria manometru, awaria presostatu, nieszczelność czujnika ciśnienia lub przewodu wejściowego manometru.

3. Agregat chłodniczy ma wysokie zużycie oleju lub sprężone powietrze o dużej zawartości oleju i zbyt dużej ilości płynu chłodzącego.Podczas ładowania agregatu chłodniczego należy przestrzegać prawidłowej pozycji.W tym czasie poziom oleju nie powinien być wyższy niż połowa, a rura powrotna oleju jest zablokowana;instalacja rury powrotnej oleju nie spełnia wymagań, gdy agregat pracuje, ciśnienie spalin jest zbyt niskie, rdzeń separacji oleju jest uszkodzony, wewnętrzna przegroda cylindra separacji jest uszkodzona, agregat ma wyciek oleju , płyn chłodzący ulega z czasem pogorszeniu lub zużyciu.

4. Ciśnienie wylotowe agregatu chłodniczego jest za wysokie, awaria zaworu wlotowego, awaria cylindra hydraulicznego, awaria elektrozaworu obciążenia, zbyt wysokie ustawienie ciśnienia, awaria czujnika ciśnienia, awaria manometru, awaria presostatu.

5. Nie można uruchomić agregatu chłodniczego, bezpiecznik jest uszkodzony, wyłącznik termiczny jest uszkodzony, okablowanie jest luźne, przekaźnik termiczny silnika głównego jest włączony, przekaźnik termiczny silnika wentylatora jest włączony, transformator jest uszkodzony, brak zasilania, usterka nie jest usuwana, a sterownik jest uszkodzony.

6. Silnik wentylatora jest przeciążony, wentylator jest zdeformowany, silnik wentylatora jest uszkodzony, przekaźnik termiczny silnika wentylatora jest uszkodzony, okablowanie jest luźne, chłodnica jest zablokowana, a rezystancja wydechu jest duża.

7. Gdy agregat się uruchamia, prąd jest duży lub wyłącza się, problemy z przełącznikiem powietrza użytkownika, zbyt niskie napięcie wejściowe, awaria cylindra hydraulicznego, awaria zaworu wlotowego, luźne okablowanie, awaria hosta, awaria głównego silnika, awaria przekaźnika czasowego 1TR.

Pub Czas : 2021-10-13 16:10:24 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Lin

Tel: 86-180 2621 9032

Faks: 86-20-39199299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)