Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Kostkarka do lodu – zrozum, czego naprawdę potrzebujesz

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Kostkarka do lodu – zrozum, czego naprawdę potrzebujesz

Lód to stała forma wody, bardzo prosta definicja w języku angielskim.Jak to robimy?Uczono tego w szkole w bardzo prosty sposób.Tylko upewnij się, że woda jest utrzymywana w temperaturze poniżej zera, ponieważ zmienia się w stałą formę zwaną lodem.Tak, krok jest bardzo prosty, jeśli chodzi o eksperymentowanie w szkolnym laboratorium lub w domowym zaciszu.Ale w prawdziwym świecie nie jest to takie proste, jak się wydaje.Chociaż proces jest taki sam, jedyną różnicą jest ilość lodu, którą należy wyprodukować w regularny sposób i wtedyrobienie lodu z rurekr pojawia się na obrazie.

 

Świat jest złożonym etapem, który ma różne smaki i różne prawdziwości pogody, roślinności i typów gruntów.W niektórych częściach świata jest tak dużo, że ludzie przebywający w tej części świata byliby bardzo szczęśliwi, gdyby mieli upał i ląd dla odmiany.A jest takie miejsce jak Afryka, nawet kropla wody jest jak błogosławieństwo od Pana Wszechmogącego i jeśli powiedzą im, że będą mieli trochę lodu lub lodowatej wody, ich szczęście nie będzie granic.

 

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze nie tak dawno temu (około stulecia) lód był towarem rzadkim i trudno go było zdobyć w niektórych częściach świata. Kostkarka do lodu w rurce to zdanie, o którym jeszcze nie słyszano, a jedyną opcją dla ludzi mieszkających w gorących krajach było kupowanie lodu od dostawców usług i płacenie ogromnych pieniędzy.

 

Potem sytuacja zmieniła się w XX wieku.Jak mówi słynne powiedzeniepotrzeba jest matką wszystkich wynalazków”.Zapotrzebowanie na lód było coraz bardziej odczuwalne i wtedy koncepcja chłodzenia zaczęła się wraz z wynalezieniem lodówki i ludzie zaczęli konserwować żywność i owoce, a zależność od lodu do przechowywania żywności stała się mniejsza.Następnie, na początku lat sześćdziesiątych, ludzkość poszła o krok dalej i wynalazła automatyczne maszyny do wytwarzania lodu, takie jak kostkarki do lodu w rurkach.Teraz robienie lodu jest właściwie dziecinną zabawą.

 

Kostkarki do lodu Tube lub komercyjne kostkarki do lodu różnią się od prostych domowych kostkarek do lodu.Zasadniczo działa na podstawowej koncepcji stałego dostarczania wody z zaworu wodnego i elektryczności do obwodu w celu zasilania zamrażarki.Ciągły dopływ prądu i wody w zamrażarce zapewnia stały dopływ lodu z maszyny.

 

To podstawowa koncepcja, wokół której działa cała funkcjonalność. kostkarka do loduto najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na wyprodukowanie dużych kawałków lodu w krótszym czasie. kostkarka do lodu w rurcemoże z powodzeniem wykonać to zadanie, ponieważ wytwarza lód z bezpośredniego chłodzenia poprzez wymianę ciepła.Działa partiami i co dwadzieścia minut wyrzuca lód.Na przykład może wyprodukować około 278 kg lodu w każdym cyklu, który można ukończyć w około dwadzieścia minut.Oznacza to, że w mniej niż pół godziny możesz mieć około 278 kg lodu.

 

Nazwa lód rurkowy pochodzi od metody wytwarzania lodu.Wykonany jest z zamarzania wody wypływającej z rury.Lód w tubce jest używany przez firmy produkujące wybielacze optyczne, barwniki spożywcze, owoce morza, lody itp. Tak więc zapotrzebowanie na kostkarka do lodu w rurces jest stale obecny zarówno w obiegu krajowym, jak i międzynarodowym.Szczególnie w sytuacji, gdy świat staje się globalnym rynkiem i stałym wzrostem popytu oraz wysokim poziomem importu i eksportu produktów mlecznych i warzyw oraz szybko zmieniających się dóbr konsumpcyjnych, zapotrzebowanie na lód w tubach znacznie wzrosło w ciągu ostatnich kilku dekad.Cena kostkarka do lodu w rurcezaczyna się już od 1000 USD i rośnie do około 50 000 USD.Cena różni się ze względu na różne czynniki, takie jak wersja zaawansowana jest w pełni automatyczną wersją z większą liczbą funkcji załadowanych do kostkarka do lodu w rurce.

 

To, jak zdecydować, która kostkarka do lodu będzie dla Ciebie najlepsza, zależy od celu, w jakim chcesz kupić lub posiadać kostkarka do lodu w rurce.Jeśli jest do użytku osobistego lub domowego, możesz wybrać średni zakres kostkarka do lodu w rurce.Zaspokoi Twoje zapotrzebowanie na codzienny lód do codziennego posiłku lub dziennego spożycia napoju.

 

Jeśli celem zakupu a kostkarka do lodu w rurce jest komercyjny i planujesz używać go w biznesie, takim jak restauracja, fast food lub bar lub w dowolnym miejscu, w którym codziennie zużywa się ogromne ilości lodu, będziesz potrzebować wysokiej mocy lub wysokiej klasy wytwornicy lodu .

 

Zanim dojdziesz do konkluzji na temat użycia lodu, musisz również zdecydować, jaki rodzaj lodu chcesz wyprodukować.Nie można wyprodukować lodu w płatkach, lodu z bryłek lub lodu w kostkach, gdy potrzeba godziny to lód w tubie.Do produkcji lodu w tubce na pewno będziesz potrzebować: kostkarka do lodu w rurce.

 

Więc jeśli jest to do użytku osobistego, rodzaj lodu nie okaże się zbyt ważny, chyba że cała rodzina chce mieć jeden rodzaj lodu.Ale jeśli chodzi o wykorzystanie komercyjne, musisz wiedzieć, jakiego typu klientów obsługujesz i jaki rodzaj i rozmiar lodu woleliby mieć.Tak więc, w zależności od ich preferencji i wyboru, musisz kupić kostkarkę do lodu, niezależnie od tego, czy jest to kostkarka do lodu w rurce lub kostkarka do lodu w płatkach lub, jeśli o to chodzi, jakikolwiek inny rodzaj kostkarki do lodu.

 

Werdykt ostateczny;

 

Dlatego przed podjęciem decyzji o kostkarce do lodu należy przeprowadzić odpowiednie badania dotyczące rodzaju konsumpcji, użytkowania (osobistego i komercyjnego) oraz rodzaju lodu.Po przemyśleniu tych wszystkich czynników można podjąć decyzję, czy chcesz wybrać wysoką, średnią lub niską granicę. kostkarka do lodu w rurce.Nie ma sensu kupować niskiego zasięgu kostkarka do lodu w rurce kiedy Twoje przewidywane dzienne spożycie lodu jest wyższe niż Twoje kostkarka do lodu w rurcenie będzie w stanie zaspokoić zapotrzebowania.Podobnie nie ma sensu kupować high-end kostkarka do lodu w rurce jeśli Twoje dzienne spożycie lub zapotrzebowanie jest niższe, ponieważ Twoja podaż będzie znacznie większa niż oczekiwany popyt na lód z rurek.

Pub Czas : 2021-05-30 21:19:15 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Lin

Tel: 86-180 2621 9032

Faks: 86-20-39199299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)