Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Uzupełnianie chłodni na szczepionki

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Uzupełnianie chłodni na szczepionki

Epidemia wywołana nowym wirusem koronowym wciąż szaleje na całym świecie i cieszy fakt, że wiele krajów aktywnie opracowuje nowe szczepionki koronowe.Aby uzyskać odporność stada na nowego koronawirusa na skalę światową, obecnie jedynym sposobem jest szczepienie.

news-Replenishing vaccine cold storage room-CBFI-img

Szczepionki odnoszą się do podobnych do szczepionek zapobiegawczych produktów biologicznych stosowanych do szczepienia ludzi w celu zapobiegania i kontrolowania występowania i występowania chorób zakaźnych.Ma ogromne znaczenie dla ochrony zdrowia ludzkiego, jest bardziej związane z gospodarką narodową, bytami ludzi oraz życiem i zdrowiem ludzi.Jednocześnie, ponieważ szczepionki są czynnikami biologicznymi przygotowanymi z mikroorganizmów lub ich toksyn, enzymów, surowicy ludzkiej lub zwierzęcej, komórek itp. do celów profilaktyki, diagnozy i leczenia, muszą być odpowiednie podczas ich produkcji, przechowywania, transportu, I użyć.Warunki temperaturowe zapewniają odpowiednią ochronę, aby zapewnić działanie immunologiczne szczepionki.

Szczepionki to delikatne produkty biologiczne, które są bardzo wrażliwe na temperaturę.Jeśli szczepionka nie będzie właściwie przechowywana, aktywne białko i inne substancje zawarte w szczepionce znikną i prawdopodobnie stanie się szczepionką bezużyteczną, wyrządzając szkodę zaszczepionej populacji.Dlatego odpowiednia temperatura środowiska przechowywania większości biologicznych produktów szczepionkowych musi być kontrolowana na poziomie 2 ~ 8 ℃ przez cały proces, a niektóre produkty biologiczne mają niższe wymagania dotyczące temperatury otoczenia do -20 ℃.

 

news-CBFI-img

Guangzhou Bingquan Refrigeration Equipment Co., Ltd. od ponad dziesięciu lat koncentruje się na branży chłodniczej.W zakresie chłodni zajmuje się nie tylko projektowaniem i sprzedażą tradycyjnych chłodni, ale również zapewnia klientom kompletny zestaw projektowania programów, zaopatrzenia, instalacji, uruchomienia, konserwacji i monitorowania pracy.Usługi inżynieryjne pod klucz.W przypadku nowo stosowanych przedsiębiorstw certyfikujących w branży farmaceutycznej należy ściśle przestrzegać odpowiednich przepisów i norm Państwowej Agencji ds. Żywności i Leków dotyczących chłodnictwa medycznego, konstruować wysokiej jakości projekty chłodni o wysokim standardzie związane z przemysłem farmaceutycznym oraz współpracować z przedsiębiorstwami, aby jednorazowo przeszły certyfikację GSP i GMP.

Chłodnia medyczna służy głównie do przechowywania różnego rodzaju produktów farmaceutycznych, których nie można konserwować w normalnych warunkach temperaturowych.W warunkach chłodniczych o niskiej temperaturze leki nie ulegną degradacji i staną się nieważne, a ich okres przydatności do spożycia zostanie wydłużony.Jest szeroko stosowany w różnych lekach, szczepionkach, krwi, lekach, odczynnikach i produktach biologicznych.W przypadku przechowywania materiałów medycznych zwykłe wymagania dotyczące temperatury w chłodniach medycznych to: przechowywanie w stałej temperaturze: 2 ~ 8 ℃;przechowywanie w niskiej temperaturze: -18 ~ -30 ℃.

Konwencjonalna chłodnia ma tylko półki i drzwi magazynowe, a te same drzwi magazynu są dzielone między sprzedażą, odbiorem i uzupełnieniem.

KantonChłodnia Bingquan z tylną komorą ma komorę, a przednia komora ma drzwi.Półka odbierająca jest umieszczona z przodu przedziału chłodziarki, półka do uzupełniania jest umieszczona z tyłu przedziału chłodziarki, a kanał podający jest usytuowany pomiędzy półką odbierającą a półką uzupełniania.Drzwi do uzupełniania są otwierane z boku komory chłodziarki, a drzwi do uzupełniania łączą się z kanałem rejestracyjnym.Podczas zliczania lub uzupełniania towarów, zliczanie nie może wpływać ani zakłócać odbioru i sprzedaży z przodu.Jednocześnie uzupełnianie towaru jest wcześniej umieszczane na półce zaopatrzeniowej w tej samej temperaturze, dzięki czemu można zagwarantować stałą temperaturę produktu.

news-CBFI-Replenishing vaccine cold storage room-img

Cechy chłodni medycznej CBFI

1. Chłodnia wyposażona jest w zapasową jednostkę chłodniczą, aby zapewnić, że w przypadku awarii powszechnie używanej jednostki, jej działanie nie wpłynie na normalne przechowywanie leków, szczepionek oraz powiązanych produktów i sprzętu w przechowywanie;

2. Maszyny i urządzenia przyjmują importowane części i komponenty, wybierają wysokiej jakości materiały i ściśle kontrolują fabrykę, z mniejszą liczbą awarii, niskim poziomem hałasu, energooszczędnością i energooszczędnością oraz niezawodną pracą;

3. System sterowania chłodzeniem przyjmuje w pełni automatyczną technologię sterowania elektrycznego mikrokomputerem, aby automatycznie monitorować, rejestrować i regulować temperaturę i wilgotność w obszarze przechowywania.Jest wyposażony w rejestrator temperatury i wilgotności z precyzyjnymi czujnikami oraz urządzenie alarmowe, aby zapewnić w bibliotece normalne przechowywanie leków, szczepionek i związanego z nimi sprzętu.

Zakres temperatur różnych medycznych chłodni,

Biblioteka szczepionek: 0 ℃ ~ 8 ℃ może być używana do przechowywania szczepionek, leków itp.

Biblioteka leków: 2 ℃ ~ 8 ℃ do przechowywania leków i produktów biologicznych itp.

Przechowywanie krwi: 5 ℃ ~ 1 ℃ może być używane do przechowywania krwi, produktów farmaceutycznych i biologicznych itp.

Magazyn izolacji niskotemperaturowej: -20 ℃ ~ -30 ℃ do przechowywania osocza, materiałów biologicznych, szczepionek, odczynników itp.

Przechowywanie w bardzo niskich temperaturach: -30 ℃ ~ - 80 ℃ może być używane do przechowywania łożyska, nasienia, komórek macierzystych, osocza, szpiku kostnego, próbek biologicznych itp.

Pub Czas : 2022-05-09 16:36:05 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Lin

Tel: 86-180 2621 9032

Faks: 86-20-39199299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)