Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Problemy związane z rurociągiem chłodniczym w chłodni

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Problemy związane z rurociągiem chłodniczym w chłodni

W instalacji chłodniczej bardzo ważne jest zrównoważone połączenie i izolacja przewodów czynnika chłodniczego.Teraz poznajmy rurociąg czynnika chłodniczego w chłodni.

1、 Brak przewodu czynnika chłodniczego lub brak zagięcia powrotnego oleju

Kiedy rurociąg transportujący czynnik chłodniczy obraca się z boku na górę, musi być wykonany w małe zagięcie skierowane w dół, a następnie w górę, czyli zagięcie w kształcie litery U.W ten sposób rurociąg może zostać zakwalifikowany tylko wtedy, gdy porusza się w górę.Olej w układzie nie może dobrze wrócić do sprężarki, a w chłodnicy odkłada się duża ilość oleju, co uniemożliwia prawidłowe działanie wentylatora i całego układu, a nawet uszkadza wentylator i osprzęt agregatu.

 

2、 Nierówne połączenie rurociągu chłodniczego

Gdy rurociąg jednostki jest podłączony do grupy wielu sprężarek, w celu równomiernego rozprowadzenia powrotu oleju do każdej sprężarki, główny interfejs rurociągu musi być ustawiony w środkowej pozycji wielu głowic, a następnie niektóre rury rozgałęzione powinny być ustawić po obu stronach Droga, umożliwiając równomierny przepływ oleju powrotnego do wielu odgałęzień sprężarki.

Ponadto każda rura odgałęziona powinna być wyposażona w zawór w celu regulacji ilości zwracanego oleju.Jeśli tak nie jest, wiele odgałęzień skierowanych w dół jest wyciąganych kolejno z różnych części głównego rurociągu, aby połączyć się z wieloma sprężarkami, i nastąpi nierównomierny powrót oleju.Pierwszy powrót oleju jest zawsze najpełniejszy, a kolejny z kolei.Powrót oleju stopniowo się zmniejsza.W ten sposób może to spowodować wadliwe działanie pierwszej sprężarki, ogromne wibracje, zbyt wysokie ciśnienie oleju i przegrzanie urządzenia, co spowoduje awarię / zablokowanie sprężarki i inne wypadki do uszkodzenia sprzętu.

 

3、 Rurociąg nie jest izolowany

W przypadku braku materiału termoizolacyjnego zimny rurociąg będzie zamarzał w temperaturze otoczenia, co wpłynie na efekt chłodzenia, zwiększy obciążenie urządzenia, a następnie spowoduje intensywniejszą pracę urządzenia, skracając żywotność urządzenia.

Pub Czas : 2021-06-27 19:42:23 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Lin

Tel: 86-180 2621 9032

Faks: 86-20-39199299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)