Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Klasyfikacja przemysłowego parownika maszyny do lodu

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Chiny Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Your service good, and we contact for a long, your cube ice machine reliable -- Mentor, Kosovo

—— Mentor from Kosovo

Because CBFI block ice machine, cube ice machine, cold room quality good. so i choose your company

—— Haitham from Saudi Arabia

Emily - I hope you are healthy and happy. I am glad to receive all cold room containers and it looks very good like we expected. Thanks Rusty.

—— Rusty Brown from CA , USA

the ice block ice machine is operating well thanks

—— Ismaila Silue

let me inform you, that both CS's are assembled and our grantee is very satisfied! thanks for good cooperation!

—— Malkhaz Bregadze

we are very happy with the quality of the work done by CBFI for manufacture and installation of Freezer and cooler rooms in our facility in Chicago

—— Soni

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Klasyfikacja przemysłowego parownika maszyny do lodu
najnowsze wiadomości o firmie Klasyfikacja przemysłowego parownika maszyny do lodu

Parowanie to fizyczny proces przekształcania cieczy w stan gazowy.Ogólnie rzecz biorąc, parownik to obiekt, który przekształca substancję płynną w stan gazowy.W przemyśle istnieje duża liczba parowników, z których jednymi są parowniki stosowane w układach chłodniczych.Parownik jest bardzo ważną częścią czterech głównych części chłodnictwa.Skroplona niskotemperaturowa ciecz przechodzi przez parownik, wymienia ciepło z powietrzem zewnętrznym, odparowuje i pochłania ciepło, osiągając efekt chłodzenia.Parownik składa się głównie z dwóch części: komory grzewczej i komory parowania.Komora grzewcza dostarcza do cieczy ciepło potrzebne do odparowania w celu wspomagania wrzenia i parowania cieczy;komora parowania całkowicie oddziela fazę gazową i ciekłą.Jakie są zatem klasyfikacje parownika przemysłowej maszyny do lodu w systemie wytwarzania lodu?

 

1. Zgodnie z metodą parowania:

 

Naturalne parowanie: oznacza to, że roztwór odparowuje w temperaturze niższej niż temperatura wrzenia, tak jak sól susząca w wodzie morskiej.W tym przypadku, ponieważ rozpuszczalnik paruje tylko na powierzchni roztworu, szybkość parowania rozpuszczalnika jest niska.

 

Odparowanie w stanie wrzenia: Roztwór jest podgrzewany do temperatury wrzenia, aby odparować w stanie wrzenia.Operacje naparowywania przemysłowego są w zasadzie tego typu.

 

2. Zgodnie z metodą ogrzewania:

 

Ogrzewanie bezpośrednie źródła ciepła to proces parowania, w którym paliwo i powietrze są mieszane, a płomień o wysokiej temperaturze i dym powstający w wyniku spalania są rozpylane bezpośrednio do odparowanego roztworu przez dyszę w celu podgrzania roztworu i odparowania rozpuszczalnika.

 

Ogrzewanie pośrednie źródła ciepła Ścianki pojemnika przechodzą do odparowanego roztworu.Czyli proces wymiany ciepła w wymienniku ciepła ścianki działowej.

 

3. Według ciśnienia roboczego:

 

Można podzielić na operacje parowania pod ciśnieniem normalnym, ciśnieniowym i ciśnieniowym (podciśnieniowym).Oczywiście w przypadku materiałów wrażliwych na ciepło, takich jak roztwory antybiotyków, soki owocowe itp., należy przeprowadzać pod zmniejszonym ciśnieniem.Materiały o dużej lepkości powinny być ogrzewane przez źródła ciepła o wysokiej temperaturze pod ciśnieniem (takie jak olej do przenoszenia ciepła, stopiona sól itp.) w celu odparowania

 

4.Według liczby efektów:

 

Można go podzielić na parowanie jednoefektowe i wieloefektowe.Jeżeli para wtórna wytworzona przez odparowanie jest bezpośrednio kondensowana i nie jest już używana, nazywa się to parowaniem jednoefektowym.Jeśli para wtórna jest używana jako para grzewcza następnego efektu, a kilka parowników jest połączonych szeregowo, ten proces parowania jest parowaniem wieloefektowym.

Pub Czas : 2021-10-28 15:59:50 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Icesource Refrigeration Equipment Co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Lin

Tel: 86-180 2621 9032

Faks: 86-20-39199299

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)